1
2
3
4
5
Trenčín - profesionálny letecký výcvik, prenájom lietadiel, servisné stredisko a CAMO organizácia, prenájom hangárových priestorov, ubytovanie
Bratislava - profesionálny letecký výcvik, prenájom lietadiel

LETECKÁ ŠKOLA SEAGLE – SK.ATO.02

Letecké výcvikové centrum SEAGLE je schválené podľa nariadenia Európskej komisie 1178/2011 a predpisu PART-FCL a je držiteľom oprávnenia SK.ATO.02. Letecká škola poskytuje letecký výcvik a teoretickú výučbu v rozsahu od začiatku až po úroveň profesionálneho pilota.Profil našich klientov je rôznorodý a tvoria ho leteckí nadšenci, biznismeni ako aj klienti, ktorých cieľ je ten najvyšší – sedačka v kokpite dopravného lietadla. Portfólio modulových výcvikov nám dáva možnosť pripraviť pre Vás tú najlepšiu ponuku na získanie požadovanej licencie, či kvalifikácie – výcvik Vám „ušijeme na mieru“.

Splňte si svoj sen a dotknite sa oblohy
Všetko pod jednou strechou – početná flotila moderných a bezpečných lietadiel, dostatok kvalifikovaných profesionálnych inštruktorov, učebne s WI-FI pripojením vybavené odbornou literatúrou a technickými pomôckami, či komfortné ubytovanie s reštauráciou Vám dávajú najlepší predpoklad splniť si svoj sen práve u nás...

Výcviky sú vykonávané 7 dní v týždni a ich  časové zahájenie je individuálne a záleží iba na Vás a Vašom čase kedy začnete.

Sme profesionáli
Náš tím tvoria špičkovo vyškolení leteckí inštruktori ,ktorí sú zároveň profesionálnymi pilotmi s nalietanými tisíckami hodín na dopravných lietadlách po celom svete. Kombinácia vysokej úrovne profesionality a lásky k lietaniu Vám dáva záruku kvality vo všetkých fázach výcviku, počnúc teoretickým výcvikom, podrobnou pozemnou prípravou, kvalitným prevedením letu a a jeho detailným popisom na tzv. „debriefingu“ vrátane množstva odovzdaných informácií s pridanou hodnotu zo skúseností z „veľkého lietania“.

Kde nás nájdete
Našou hlavnou základňou je bývalé vojenské letisko Trenčín, ktoré svojou polohou spĺňa všetky predpoklady na komfortné vykonanie pilotného výcviku.Zjazd z diaľnice D1 dobudovaný v roku 2015 priamo v areáli letiska prináša komfortnú dostupnosť.

V roku 2014 sme na základe dopytu leteckej verejnosti otvorili pobočku aj na najväčšom letisku na Slovensku Bratislava - M.R.Štefánik a sme tak ešte bližšie k zákazníkom.